Banquet Review

[ A+ ] /[ A- ]

 

                           Who will be the Arrowmen recognized                                              at the 2017 Lodge Banquet?

Outstanding Service Award (Youth) –
Outstanding Service Award (Adult) – 
James E. West Fellowship Award –
Most Dedicated Committee Chairman –
Most Dedicated Committee Adviser –
Most Dedicated Chapter Chief –
Most Dedicated Chapter Adviser –
Most Dedicated Lodge Officer –
Most Dedicated Lodge Officer Adviser –
Most Improved Chapter –
Best All Around Chapter –
Pictures from the Lodge Banquet are posted on our Facebook page!

Past Banquet Recognitions

                                 Outstanding Service Award (Youth)                                                              2016 Hunter Clifton- 2015 Nicholas Bently
                                 Outstanding Service Award (Adult)                                                                 2016 Doug Abele – 2015 Michael Todd
                                   James E. West Fellowship Award                                              2016 Donald Dillon Jr., 2016 Andrew Overbey-2015 Elliott Gregg
                                    Most Dedicated Committee Chairman                                        2016 Tyler Bexfield, OA Museum- 2015 Jonathan Catiller
                                     Most Dedicated Committee Adviser                                                  2016 Margaret Farmer, Inductions Committee Adviser       2015 Steve Tobler
                                       Most Dedicated Chapter Chief                                                                    2016 Michael J. Deliz Jr., Kikape Chapter Chief                       2015 Michael Deliz, Jr.
                                        Most Dedicated Chapter Adviser                                             2016 Donald Dillon Sr., Huracan Chapter Adviser
                                            Most Dedicated Lodge Officer                                         2016 Joseph NeSmith, 2nd Vice Chief- 2015 Jonathan Campbell
                                          Most Dedicated Lodge Officer Adviser                                2016 Greg Raymond, Treasurer Adviser- 2015 Ryan Showman
                                              Michael Young Indian Dancer                                                                          2016  Pedro Baylon, Sean Hedengren
                                                      Most Improved Chapter                                                      2016 Tomoka Chapter Chapter- 2015 Wahitlaw Chapter
                                                     Best All Around Chapter                                                    2016 Lemhee-Okee Chapter- 2015 Kikape Chapter